Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zabawy z bronią

Rebecca Price, neutralizacji netrunnerki.

Zabawy z bronią to kontrakt typu neutralizacja w Cyberpunk 2077, którego możesz podjąć się w dzielnicy Wellsprings. W ramach tego zlecenia musisz zinfiltrować bazę wroga, a następnie odnaleźć i zneutralizować netrunnerkę Rebeccę Price. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

Kontrakt rozpoczniesz w zachodniej części dzielnicy Wellsprings (1). Po dotarciu do wejścia (2) do budynku Data Inc. odezwie się do ciebie Rogue i przedstawi szczegóły zlecenia.

Jeśli zależy ci na dyskrecji, wykorzystaj alternatywne wejścia. Obejdź budynek z lewej strony, by znaleźć rolety (3), które pozwolą ci ominąć część ochrony. Możesz też iść dalej wzdłuż ściany, by dojść do bramy (4), która wymaga 15 punktów siły bądź drzwi (5), które otworzysz, jeśli postać posiada 15 poziom zdolności technicznych. Te dwa wejścia znacznie ułatwią realizację zadania.

Przebij się przez kilku wrogów, a następnie skieruj się do południowej części budynku, gdzie znajdziesz schody do piwnicy (6). Zbiegnij po nich na dół, by trafić do pomieszczenia, w którym jest twój cel - Rebecca Price (7).

Możesz zabić netrunnerkę bądź obezwładnić ją. W tym drugim przypadku otrzymasz lepszą nagrodę, jednak będziesz musiał jeszcze odnieść ją do samochodu podstawionego przez fixerkę. Po wykonaniu zadania musisz ulotnić się z miejsca akcji.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze