Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: wyszło, jak wyszło

Kradzież drzazgi z magazynu Wicked Tires.

Wyszło, jak wyszło to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się w dzielnicy Northside. W trakcie tej aktywności musisz wejść na teren magazynu Wicked Tires i zdobyć ukrytą wewnątrz drzazgę. Zadanie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań.

By rozpocząć kontrakt udaj się od dzielnicy Northside (1). Gdy zbliżysz się do magazynu, odezwie się do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły zlecenia. Główne wejście (2) jest dobrze obstawione przez wrogów, nie jest więc najlepszym wyborem.

Zamiast tego możesz udać się na lewo od bramy i podążać wzdłuż muru, by po chwili dotrzeć do dziury w ogrodzeniu (3). Pozwoli ci ona dostać się na teren placówki wroga niepostrzeżenie, omijając sporo żołnierzy. Z tego miejsca musisz zająć się kamerą (4) i samotnym wrogiem (5) stojącym pod nią.

Przebij się do wnętrza magazynu i przejdź na jego drugą stronę (względem wejścia), gdzie natrafisz na furgonetkę. Tuż przy niej, na stole, leży drzazga (6), którą musisz zdobyć.

Zbierz przedmiot, a następnie opuść teren wroga. Gdy tylko wyjdziesz po za granice magazynu, odezwie się do ciebie Regina Jones. Na koniec musisz dostarczyć drzazgę do najbliższej skrytki, co sfinalizuje ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze