Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: partner sparingowy

Zdobycie robota treningowego.

W trakcie kontraktu partner sparingowy w Cyberpunk 2077 odwiedzisz złomowisko na pustkowiach, by zdobyć tam drzazgę z robota sparingowego. Zadanie to można wykonać na kilka sposobów, w tym kompletnie bez walki - co wyjaśniamy w niniejszym rozdziale.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do wschodniej części mapy (1), na pustkowia. Znajdziesz tutaj złomowisko (2). W momencie dotarcia do niego podłączy się do ciebie Dakota Smith i zleci ten kontrakt. Twoim celem jest robot sparingowy - a raczej drzazga, która w nim jest.

Jeśli chcesz szybko rozwiązać to zadanie, a w dodatku nie szkoda ci 31,000 Eurodolarów, możesz udać się do biura (3) znajdującego się przy głównym wejściu. Znajdziesz tam sprzedawcę rupieci (4). Zbliż się do niego i wypytaj o robota treningowego.

Do wyboru będą trzy opcje dialogowe. Możesz zagrozić sprzedawcy (5), jednak poskutkuje to walką z ludźmi na wysypisku. Możesz od razu zapłacić (6) wskazaną kwotę bądź wspomnieć, że to za drogo (7). Wybór ostatniej opcji pozwoli ci zbić cenę o połowę.

Jeśli jednak nie chcesz w ogóle płacić, wyjdź z biura i obiegnij wysypisko od lewej strony, gdzie znajdziesz zielony kontener (8).

Wbiegnij po nim i przeskocz na kolejne, aż dotrzesz do wraków samochodów. Stąd zobaczysz ciężarówkę (9). Zbliż się do niej - uważając na wrogów - i zabierz drzazgę z robota (10).

Teraz musisz już tylko opuścić teren złomowiska i skierować się za znacznikiem na ekranie. Wrzuć zdobyty chip do skrytki i poczekaj na telefon od Dakoty, by zakończyć ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze