Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: pamiątka rodzinna

Unikatowe nagranie zespołu Samurai.

Pamiątka rodzinna to kontrakt w Cyberpunk 2077 należący do grupy odzyskanie własności. Twoim zadaniem jest odzyskać unikatowe nagranie zespołu Samurai. By móc podjąć się tego zlecenia, musisz mieć ukończone zadanie główne Na rozdrożach.

Kontrakt rozpoczniesz w dzielnicy Charter Hill (1). Po dotarciu na miejsce, Rogue Amendiares przedstawi ci szczegóły zlecenia. Bezpośrednio przy ulicy trafisz na drzwi (2) do budynku - otwarcie ich wymaga jednak posiadania 13 poziomu budowy ciała.

Alternatywne wejście (3) ukryte jest po drugiej stronie budynku. Jeśli zdecydujesz się na tę trasę, zajmij się kamerą (4) znajdującą się tuż za drzwiami wejściowymi. Kręci się tutaj mnóstwo przeciwników, jest też kilka dodatkowych kamer.Jeśli zależy ci na dyskrecji, poświęć trochę czasu i poznaj trasy przemarszu wrogów - za wykonanie zadania po cichu nie ma jednak żadnej dodatkowej nagrody.

Przejdź na drugą stronę hangaru i wejdź do niewielkiego pomieszczenia (5). Zbliż się do szafki (6) i zbierz z niej poszukiwaną Drzazgę z nagraniem.

W momencie zebrania jej otrzymasz dodatkowe, opcjonalne zadanie - by odzyskać auto klienta (7). Znajdziesz je tuż obok drzwi do pomieszczenia z nagraniem.

Wsiądź do samochodu i podążaj wzdłuż trasy do zleceniodawcy. Ustaw samochód we wskazanym miejscu i zbliż się do klienta, by przekazać mu nagranie, co zakończy ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze