Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: oko za oko

Neutralizacja Tucker Albach.

Oko za oko to kontrakt typu neutralizacja w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się w dzielnicy Glen. W ramach tego zlecenia musisz odnaleźć i wyeliminować Tucker Albach. Zadanie to możesz wykonać bez zabijania pojedynczego wroga - nie musisz też spełniać żadnych dodatkowych wymagań, by się go podjąć.

Kontrakt ten rozpoczniesz w dzielnicy Glen (1). Gdy zbliżysz się do głównego wejścia (2), przy którym stoi gangus, podłączy się do ciebie fixer i przedstawi szczegóły zlecenia.

Możesz też wykorzystać alternatywne wejście (3 , znajdujące się na tyłach budynku, jednak twoja postać musi mieć przynajmniej 14 poziom zdolności technicznych, by poradzić sobie z drzwiami. Niezależnie od podejścia, przejdź przez parter i wybiegnij na drugie piętro budynku.

Przy wejściu do biura twojego celu stoi ochroniarz (4). Możesz odwrócić jego uwagę za pomocą pobliskiej lodówki, a następnie szybko go obezwładnić. Po wszystkim wejdź do pomieszczenia, gdzie spotkasz Tucker Albach (5).

Zaproponuje ci ona lepszą stawkę za pozostawienie jej przy życiu. Jeśli się zgodzisz, podejdź do rogu pomieszczenia i zbierz gotówkę z sejfu. Możesz też wyrazić zgodę, zebrać pieniądze, a następnie i tak zabić Tucker - wybór należy do ciebie. Po wszystkim ulotnij się z miejsca akcji, by zakończyć kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze