Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: odprawa

Fabryka Cytech, kradzież.

Odprawa to jeden z kontraktów z grupy kradzież w Cyberpunk 2077 którego podejmiesz się w dzielnicy Arroyo. A ramach tego zlecenia włamiesz się do fabryki Cytech by wykraść znajdujące się na jednym z komputerów dane. Zadanie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć to zlecenie udaj się do centrum dzielnicy Arroyo (1), gdzie trafisz na budynek Cytechu. Gdy zbliżysz się do miejsca, zadzwoni do ciebie Muamar Reyes ze szczegółami dotyczącymi tego zlecenia. Najprostsza droga do celu prowadzi przez główną bramę (2).

Przebiegnij przez nią, zajmij się pobliskim żołnierzem, a następnie przejdź przez drzwi (3) znajdujące się po prawej stronie budynku. Kieruj się na wprost, przechodząc przez kilka kolejnych par drzwi. Uważaj jednak, gdyż za jednymi z nich czeka kamera (4), którą musisz dezaktywować.

Zajmij się nią, a następnie wejdź do pomieszczenia i zneutralizuj dwójkę żołnierzy. Wbiegnij teraz po schodach na piętro, załatw patrolującego wroga, a potem wejdź w interakcję z komputerem (5), by zdobyć poszukiwane nagrania.

Możesz teraz opuścić budynek Cytechu, najlepiej tą samą drogą, którą dostałeś się do środka. Uważaj by nie ściągnąć na siebie uwagi - wykrycie przez wroga zaowocuje ściągnięciem posiłków. Kontrakt zostanie zamknięty jak tylko wyjdziesz po za teren budynku.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze