Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: odmienne stany świadomości

Zniszczenie fabryki narkotyków.

Odmienne stany świadomości to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, którego możesz się podjąć po wskoczeniu na 3 poziom reputacji. Celem tej aktywności jest dotarcie do fabryki narkotyków i zniszczenie produkcji specyfiku o nazwie błyszczyk.

By odblokować ten kontrakt udaj się do dzielnicy Little China (1) i zlokalizuj wejście (2) do jednego z tutejszych bloków. Gdy zbliżysz się do wskazanego miejsca, zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegółowe informacje na temat samej misji.

Przy wejściu stoi trójka wrogów. Poczekaj chwilę by skończyli oni rozmowę, dzięki czemu się rozdzielą i ułatwią ci ich eliminację. Na wprost od wejścia będzie kamera (3) - wyłącz ją jak najszybciej by uniknąć wykrycia.

Musisz teraz dostać się do piwnicy, do której prowadzą dwa przejścia. Pierwsze to winda (4), jednak twoja postać musi posiadać przynajmniej 9 punktów siły, by się tamtędy przedostać. Alternatywnie możesz wykorzystać drwi (5) prowadzące na klatkę schodową.

Gdy dotrzesz na niższe piętro, poruszaj się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, eliminując przeciwników po drodze. Przed dotarciem do laboratorium trafisz na dwie kamery - jedną (6) nad drzwiami wejściowymi, drugą (7) w dalszej części pomieszczenia.

W finalnej części lokacji czeka na ciebie trójka wrogów. Poczekaj aż się od siebie oddalą i wybij ich jednego po drugim. Teraz przyszła kolej na zniszczenie sprzętu do produkcji błyszczyku. Możesz strzelić w zbiorniki (8), jednak narobi to hałasu - jeśli zależy ci na dyskrecji zbliż się do komputera (9) i zainstaluj w nim szkodliwe oprogramowanie.

Po wszystkim wróć na wyższe piętro budynku i opuść teren. Po chwili zadzwoni do ciebie Regina Jones i poinformuje, że kontrakt został zamknięty. Na twoje konto trafi też jak zwykle wypłata.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze