Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: oczy dla Dakoty

Kradzież radaru.

Oczy dla Dakoty to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się na pustkowiach. W jego trakcie ukradniesz radar z bazy Militechu. W teorii warto podjąć się go bardziej rozwiniętą postacią, jednak w tym rozdziale opisujemy sposób przejścia, który nie wymaga walki z żadnym wrogiem.

Kontrakt ten rozpoczniesz we wschodniej części mapy (1), na pustkowiach. Na miejscu znajdziesz dobrze strzeżoną bazę Militechu (2). Teren chroniony jest przez wielu żołnierzy, wieżyczki i kamery, frontalne podejście nie jest więc dobrym pomysłem.

Zamiast tego obejdź bazę od prawej strony i zlokalizuj szary kontener (3). Wejdź do środka, dojdź do jego drugiej strony i wdrap się po pudle (4) na górę. Obróć się w lewo i przeskocz na drugą stronę ogrodzenia.

Z tego miejsca zobaczysz garaż (5), w którym zaparkowana jest ciężarówka z radarem. Zeskocz na dół i podejdź do garażu, cały czas trzymając się ogrodzenia po prawej stronie. Poczekaj aż wróg wyjdzie z pomieszczenia, a następnie szybko wbiegnij do środka i wsiądź do ciężarówki (6).

Teraz wyjedź po prostu z bazy wroga. Nie przejmuj się ostrzałem żołnierzy - nie będą oni w stanie zniszczyć ciężarówki. Podążaj za trasą wyznaczoną na mini-mapie, by dotrzeć do garażu Dakoty. Zaparkuj tam samochód i z niego wyjdź, by wywołać rozmowę ze wspomnianą kobietą i doprowadzić ten kontrakt do końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze