Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: latające dragi

Kradzież dronów z prochami.

Latające dragi to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się na pustkowiach we wschodniej części mapy. W trakcie tej aktywności musisz dostać się na teren bazy Wraithów i ustalić, kto przechwytuje transport narkotyków z Night City.

Kontrakt ten rozpoczniesz we wschodniej części mapy (1). Gdy dotrzesz w pobliże ogrodzonej bazy, zadzwoni do ciebie Dakota Smith i przedstawi szczegółowe informacje na temat twojego zadania. Twoim celem jest wieża komunikacyjna (2).

Wejście od frontu wiąże się z walką, gdyż jest tam masa wrogów. Zamiast tego obejdź bazę od prawej strony, gdzie znajdują się wagony kolejowe (3). Kawałek dalej znajdziesz bramę (4) prowadzącą bezpośrednio pod wieżę komunikacyjną. Poczekaj spokojnie aż wrogowie się rozejdą i wejdź do środka wieży.

Wdrap się po skrzyniach (5) na wyższy poziom, a następnie biegnij schodami na samą górę. Po drodze spotkasz kilku wrogów - nie licząc pojedynczego przeciwnika na dachu, możesz ich wszystkich ominąć. Gdy wyjdziesz na dach uważaj na kamerę (6) ustawioną bezpośrednio nad drzwiami. Jak najszybciej się jej pozbądź.

Załatw patrolującego dach przeciwnika i wybiegnij po kolejnych schodach na górę, gdzie czeka kolejna kamera (7). Tutaj też znajdziesz przekaźnik (8). Jeśli twoja postać posiada przynajmniej 10 poziom zdolności technicznych, możesz wyłączyć jego zasilanie. W przeciwnym wypadku po prostu go zniszcz - najlepiej przy pomocy broni białej, by nie hałasować.

Teraz musisz zejść na dół tą samą ścieżką, którą tutaj dotarłeś. Gdy tylko opuścisz teren wrogiej bazy, skontaktuje się z tobą Dakota Smith, a po krótkiej rozmowie zakończy ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze