Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: harce radnej Cole

Infiltracja mariny na Gold Beach Street, kradzież danych.

Harce radnej Cole to jeden z kontraktów typu kradzież w Cyberpunk 2077. Aktywność ta polega na zinfiltrowaniu placówki wroga i kradzieży danych z jednego z tamtejszych komputerów. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

Kontrakt ten rozpoczniesz w zachodniej części dzielnicy City Center (1), przy wybrzeżu. Po zbliżeniu się do obiektu zadzwoni do ciebie Dino Dinovic i przedstawi szczegółowe informacje o zleceniu. By dostać się do celu możesz wykorzystać główne wejście (2), jednak jest ono bardzo dobrze strzeżone i nie obędzie się bez walki.

Zamiast tego możesz odbić w lewo, wskoczyć do wody i dopłynąć do drabiny (3), by podejść do celu od boku. Gdy tylko wyjdziesz na powierzchnię, zajmij się kamerą (4) po lewej stronie.

Na wprost ciebie czeka wróg, jednak możesz go zignorować - rozmawia on przez telefon i cię nie zauważy. Podejdź kawałek do przodu, a następnie wejdź do budynku (5) po prawej stronie, wskakując przez okno. Wewnątrz znajdziesz komputer (6) z którym musisz wejść w interakcję, by skopiować nagrania.

Zrób to, a następnie oddal się z miejsca tą samą drogą, którą tutaj dotarłeś, wskakując do wody i wdrapując się na górę po drabinie. Dzięki temu unikniesz wykrycia przez przeciwników i wykonasz opcjonalne zadanie. Po rozmowie z fixerem udaj się do skrytki by odebrać nagrodę i zamknąć kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze