Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 już niemal naprawiony - twierdzi CD Projekt

Firma wykonała „ogromną część” pracy.

Szefowie CD Projektu zapewniają, że Cyberpunk 2077 jest już niemal naprawiony. Firma zmniejszyła też liczbę osób, które zajmują się udoskonalaniem podstawowej gry.

Temat błędów i usterek wspomnianej produkcji poruszono na telekonferencji z inwestorami, zorganizowanej po zaprezentowaniu najnowszego raportu finansowego, w ramach którego podzielono się najświeższymi wynikami sprzedaży tytułu.

- Oczywiście nadal będziemy wspierać Cyberpunk 2077 i przygotowywać kolejne aktualizacje, ale ogromną część pracy już wykonaliśmy w 2021 roku - podkreślili przedstawiciele firmy, cytowani przez serwis Kotaku.

Pokazano też wykres, z którego wynika, że do udoskonalania podstawowej wersji produkcji przydzielona jest stosunkowo niewielka część CD Projektu. Duża liczba deweloperów zajmuje się jednak fabularnym rozszerzeniem, który powinien ukazać się w 2023 roku.

Liczebność deweloperów przydzielonych do różnych projektów (stan na 28 lutego 2022)

Cyberpunk 2077 oczywiście otrzyma jeszcze aktualizacje, choć nie jest jasne, czy pojawi się taka o rozmiarze porównywalnym do patcha oznaczonego numerem 1.5. Twórcy najpewniej skupią się teraz na pomniejszych błędach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły