Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Echa przeszłości: nielojalna żona

Śledzenie żony barmana Pepe.

Echa przeszłości to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, którego możesz podjąć się po ukończeniu misji głównej Wielki sen. W jego trakcie, nie licząc początkowej fazy, nie czeka cię walka z żadnym przeciwnikiem.

By rozpocząć to zadanie udaj się do baru El Coyote (1) - tego samego, który odwiedzisz podczas zadania pobocznego Widzimy się w Afterlife. Pokręć się chwilę po lokalu, aż otrzymasz zadanie sprawdzenia źródła zamieszania. Zbliż się do grupy Valentino (2), która nęka klienta.

Wdaj się z nimi w dyskusję. Sprawę rozwiązać możesz na trzy sposoby. Możesz zastraszyć zbirów (jeśli masz dość wysoki atrybut budowy ciała), powiedzieć kwestie związane z prologiem punka bądź wdać się w bójkę. Wrogowie nie są trudni do pokonania, więc rozpraw się z nimi szybko i porozmawiaj Josephem, klientem, którego przed momentem nękali.

Spyta cię on czemu zdecydowałeś się mu pomóc - wybierz opcję Bo to się mogło dla ciebie źle skończyć by zyskać lepszą nagrodę za to zadanie. Po wszystkim skieruj się do baru i porozmawiaj z Pepe (3).

Barman poprosi cię o śledzenie swojej żony, którą podejrzewa o zdradę. Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i na koniec wyraź chęć pomocy wybierając Okej, zrobię to. Na mini-mapie pokaże się trasa do miejsca pracy Pepe. Udaj się tam między godzinami 8:00 a 18:00.

Cynthia (4), żona Pepe, stać będzie przy ścianie budynku. Poczekaj aż skończy palić papierosa i podążaj za nią. Uważaj, by nie podejść zbyt blisko - trzymaj dystans nie mniejszy niż 5 metrów. Po dość długim marszu dojdzie ona wreszcie do budynku. Wejdź za nią, wbiegnij na piętro, a potem odbij w korytarz po prawej stronie schodów, gdzie znajdziesz drzwi (5).

Wejdź do środka mieszkania i rozpocznij konfrontację z Cynthią i ripperdociem. Od twoich wyborów w czasie tej rozmowy zależy rezultat tego zadania - jak i to, co stanie się ze związkiem kobiety i barmana. Jeśli chcesz zdobyć lepszą nagrodę - i przy okazji uratować małżeństwo wybierz opcje: Niech będzie, mów.

Opuść teraz mieszkanie rippera i zadzwoń do Pepe, by zdać mu relację. W czasie rozmowy z nim wybierz opcje Była u rippera na przeglądzie i Ona cię kocha, głąbie. Zakończ rozmowę z Pepe, a po krótkiej chwili zadanie zostanie zaliczone, a na twoje konto wpłynie nagroda. Za jakiś czas odezwie się do ciebie Cynthia i podziękuje za uratowanie małżeństwa - a także przeleje trochę dodatkowej gotówki.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze