Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Bolesny kac: Karl, kradzież drzazgi

Dodatkowe zlecenie dla Rogue z aktualizacji 1.6.

Od premiery łatki 1.6 znajdziemy w Cyberpunk 2077 dodatkowy kontrakt, zatytułowany Bolesny Kac. W tym zleceniu od Rogue pomożemy korposowi odzyskać drzazgę, którą stracił podczas imprezy.

  • WAŻNE: aby rozpocząć to zadanie, musisz ukończyć wszystkie inne kontrakty dla Rogue.

Na tej stronie:


Początek zadania

Udaj się do dzielnicy Arroyo, najbliżej będzie skorzystać z punktu szybkiej podróży Hargreaves Street. Po chwili dostaniesz telefon od Rogue.

Twoim zadaniem jest zakraść się do magazynu gangu 6th Street i ukraść drzazgę z budynku. Możesz skradać się lub wejść siłą - nie ma to żadnego znaczenia, oprócz tego, że w wypadku wykrycia po opuszczeniu budynku stoczysz walkę z jeszcze jedną grupą gangsterów.

Drzazga znajduje się na piętrze. Wejdź za kotarę, do oddzielonej części i podnieś ją ze stołu. Teraz udaj się do zleceniodawcy.

Po chwili na miejsce waszego spotkania przyjadą agenci Kang Tao. Od twoich działań w tym momencie zależy dalszy przebieg zadania.


Decyzja: Kang Tao zabija Karla, V nie walczy z agentami

Po zobaczeniu egzekucji podejdź do korposów i poproś o nagrodę za odzyskanie drzazgi. Mężczyźni wyśmieją V, ale dostanie znaleźne w wysokości 2 tys. eurodolarów.

Pojawi się Silverhand, wyrażający niezadowolenie dla takiego rozwiązania sprawy. Po chwili otrzymasz telefon od Rogue, która również nie będzie zadowolona z efektu twoich działań, ale przeleje ci nagrodę w wysokości 17610 eurodolarów.


Decyzja: Kang Tao zabija Karla, V walczy z agentami

Po zobaczeniu egzekucji zacznij strzelać do korposów lub najpierw poproś o znaleźne, ale odmów jego przyjęcia i wówczas rozpocznij walkę. Tak czy inaczej przy ciele jednego z nich znajdziesz portfel z 2 tys. eurodolarów.

Po chwili otrzymasz telefon od Rogue, która nie pochwali takiego zakończenia kontraktu, ale przeleje ci nagrodę w wysokości 17610 eurodolarów.


Decyzja: V zabija Kang Tao, Karl przeżył

Zaraz po przyjeździe korposów zacznij do nich strzelać, zanim agent wyciągnie broń i zabije Karla. Zajmij się nimi, podczas gdy zleceniodawca schowa się w okolicy. Po załatwionej sprawie podejdź do mężczyzny, a ten wręczy ci dodatkową nagrodę w wysokości 2 tys. eurodolarów.

Po chwili otrzymasz telefon od Rogue, która będzie zadowolona z ochrony klienta i przeleje ci nagrodę w wysokości 17610 eurodolarów.

Zobacz także pozostałe misje z aktualizacji 1.6 oraz jak zdobyć wszczep Davida z serialu Edgerunners i przedmioty bohaterów anime.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze