Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Bezład: czarne braindansy, uwolnij Evelyn

Na ratunek.

Od razu po misji Nieznane przyjemności zaczniesz następną misję, w tym samym obszarze na ulicy Jig-Jig. Najpierw porozmawiaj z Judy, jeszcze przed wyjściem z kliniki Fingersa.

Kiedy zejdziecie na parter, nie ma znaczenia, na co się zdecydujesz. Musicie odnaleźć dilera braindansów z czarnego rynku. Nie musisz decydować się na przeszukiwanie sieci. Wyjdź z budynku i z alejki. Dilera znajdziesz nieco dalej, pod mostem (1).

Akurat rozmawia z klientem. Poczekaj, aż skończy i po prostu podejdź do niego, mówiąc, że chcesz kupić braindance. Powiedz, że zależy ci na towarze od Ćmy. Potem kup nagranie (2), a otworzy się okno handlu. Braindance kosztuje 1000 eurodolarów.

Z nagraniem wracaj do auta Judy. Porozmawiaj z nią i uruchomcie braidance. W nagraniu masz zeskanować trzy poszlaki. Pierwszą jest pudełko po pizzy (3) na szafce. Druga wskazówka to kombinezon (4) stojący obok człowieka obsługującego komputery. Ostatnia poszlaka to kubek (5).

Po zeskanowaniu i skomentowaniu wskazówek, ustalicie miejsce nagrywania braidansów. Od razu zgódź się pojechać tam z Judy. Możesz przewinąć podróż, by dostać się tam szybciej.

Na miejscu, gdy tylko wysiądziesz, wdrap się na piętro pierwszego budynku i skradając się przedostań się na sam koniec - czeka tam jeden strażnik (6). Cały czas siedzi, więc łatwo go zajść od tyłu. Upewnij się tylko, że jego ciało porzucisz przy biurku, a nie gdzieś obok (by nikt go nie zobaczył).

Z tego miejsca na spokojnie przyjrzyj się strażnikom przed fabryką. By wejść do środka po cichu, musisz dotrzeć do podnośnika (7). Jeśli na niego wejdziesz i uruchomisz, będziesz mógł przejść na dach i wejść do środka bez problemu drzwiami na górze (8).

By pozostać niewykrytym, w środku musisz po cichu pozbyć się jedynego strażnika (9) na górze, na kładkach pod sufitem. Potem będziesz mógł zeskoczyć na dół. Uważaj tylko na dwóch wrogów na dolnym poziomie - cały czas się skradaj.

Kiedy zejdziesz po schodach, dołączy do ciebie Judy (nie, nie wiemy jak się tam dostała, skoro nie zabiłeś wrogów przed fabryką). Idź przez drzwi dalej i prosto. Za kolejnymi drzwiami po prostu skradaj się do przodu, ignorując wrogów w pokoju po lewej stronie. Dopiero w kolejnym pomieszczeniu poczekaj moment, aż strażnicy się rozdzielą i pokonaj ich po kolei, zaczynając od tego po lewej (10). Użyj broni z tłumikiem, bo w przeciwnym razie wywołasz alarm. Jeśli nie chcesz, możesz zhakować optykę wroga i przekraść się za plecami drugiego.

Idź dalej, a natkniesz się na kolejnych wrogów. Tutaj Judy pomoże ci odwrócić ich uwagę - gdy wypuści parę z rur, możesz przekraść się szybko obok. Nawet jeśli cię zauważą, to pokonanie ich nie będzie się wiązało z alarmem w dalszych pomieszczeniach. Kiedy dotrzesz do drzwi oświetlonych na czerwono poczekaj chwilę na Judy i przejdź przez nie, skradając się.

Pokonaj wroga w kombinezonie (11) i przeszukaj salę, by zebrać loot, a potem idź do kolejnego pomieszczenia. Tam czeka trzech kolejnych wrogów - możesz już walczyć z nimi otwarcie. Potem przejdź dalej.

Dalej w małych pokojach przy korytarzu są jeszcze dwaj wrogowie, zajmij się nimi jak chcesz i wejdź do pokoju z czerwonym światłem (12). W tym pokoju obok łóżka (13) jest Evelyn. Podejdź do niej i wyciągnij kabel z jej głowy zanim minie czas odmierzany czerwonym paskiem.

Powiedz, że pora się wynosić i podnieś Evelyn. Wróć na korytarz i przejdź nim do końca, do windy. Misja się zakończy.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Trzecia część nocy: mieszkanie Judy, wskazówki w braindensach

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Nieznane przyjemności: przesłuchanie Fingersa

Komentarze