Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - A Like Supreme: koncert Samuraja

Reaktywacja zespołu po latach.

A Like Supreme to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, które połączone jest z historią Johnnego Silverhanda. Jest ono w głównej mierze fabularne - nie czeka cię tutaj żadna walka. By je odblokować, musisz wcześniej ukończyć zadanie Second conflict i odczekać 24 godziny.

Po upływie wspomnianego czasu zadzwoni do ciebie Nancy i poinformuje, że przygotowania do koncertu zostały zakończone. Udaj się więc wieczorem do baru Red Dirt Bar (1) w dzielnicy Arroyo. Wejdź do klubu i rozpocznij rozmowę z Nancy (2) stojącą przy samych drzwiach.

Wyczerp wszystkie opcje dialogowe, a następnie idź do toalety wskazanej przez znacznik na mini-mapie, by łyknąć tabletki i oddać kontrolę Johnnemu. Po wszystkim wróć do Nancy gdzie czeka cię dalsza część konwersacji.

Po krótkiej chwili trafisz na scenę, gdzie zespół będzie dawał koncert. Podejmowane tutaj wybory nie mają żadnego wpływu na przebieg następnych zadań jak i dostępne w grze zakończenia. Wybieraj takie opcje, które najbardziej będą ci odpowiadać. Po koncercie czeka cię jeszcze wymiana zdań z Kerrym, po czym zadanie to dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Second conflict: na ratunek Nancy Hartley

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze