Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crysis 2 i 3 Remastered pójdą niedługo także na Steamie

Nie tylko dla Epic Games.

Studio Crytek ogłosiło, że Crysis 2 oraz 3 w wersjach Remastered ukażą się wkrótce na Steamie, już 17 listopada.

Obie produkcje ukazały się już na komputerach osobistych, w połowie października ubiegłego roku. Pozostają jednak dostępne wyłącznie w Epic Games Store, gdzie obowiązuje obecnie 40-procentowa przecena. Taka sama zniżka dostępna będzie w sklepie Valve, gdy tytuły już zadebiutują.

Razem z pierwszym Crysis Remastered, całość tworzy pakiet Crysis Remastered Trilogy, wydany także na konsolach poprzedniej i obecnej generacji, a nawet na Nintendo Switch. Kolekcja oferuje odświeżone wydania kampanii fabularnych, a więc brakuje trybów sieciowych.

Trylogię można kupić w całości - lub też wszystkie tytuły pojedynczo. Produkcje przygotowało studio Saber, a komplet pozwala zapoznać się z kompletną historią cyklu. Zaczynamy więc do walki na wyspach Korei Północnej, by później trafić do Nowego Jorku, a na końcu zmierzyć się z organizacją C.E.L.L.

Przypomnieć można, że w styczniu obecnego roku Crytek ogłosił, że pracuje nad kolejną odsłoną serii. Crysis 4 jest jednak na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a wczesne ogłoszenie było zapewne związane z rekrutacją pracowników. W maju dołączył choćby reżyser Hitmana 3.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze