Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cristiano Ronaldo na pierwszym planie w trailerze FIFA 18

Szybka akcja.

Jak można było oczekiwać, EA rozpoczęło swoją prezentacją na imprezie Gamescom od zwiastuna gry FIFA 18, która w Europie zawsze przyjmowana jest nieco cieplej niż na amerykańskim E3.

FIFA, jak jest, każdy widzi - powiedzą gracze. Poniższy materiał wideo prezentuje podobno nowy system animacji, choć błyskawicznie cięte ujęcia nie ułatwiają oceny nowości.

FIFA 18 zadebiutuje 29 września na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS3 oraz na Xbox 360. Najmniej innowacji zaoferują dwie ostatnie z wymienionych wersji - zabraknie tam bowiem Legend w trybie FUT, a pod względem rozgrywki to w praktyce FIFA 17.

Cristiano i koledzy

Tegoroczna produkcja stawia raczej na ewolucję niż rewolucję. Twórcy nie wprowadzają w tym roku dużych zmian czy nowego, dodatkowego trybu. Postawiono za to na ulepszenia między innymi w oprawie. Otrzymujemy więc chociażby wspomnianą technologię Motion Technology, dzięki której otrzymamy lepsze animacje.

Zobacz: FIFA 18 - poradnik i najlepsze triki

Dopracowane i poprawione animacje zawodników oznaczają między innymi brak nienaturalnych opóźnień przy strzałach i podaniach. Kopanie piłki w światło bramki wydaje się bardziej naturalne i dokładniejsze.

EA Sports zmodyfikowało także drybling, stosując się do uwag fanów FIFA 17. Twórcy przyznają, że w poprzedniej odsłonie zwody przy niskiej prędkości były nieprzydatne, więc w FIFA 18 dobry drybler będzie szybciej operował piłką.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze