Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crackdown 3 ze zniszczeniami na dużą skalę tylko w trybie multi

Spokojniejsza kampania.

Microsoft chwalił się podczas swojej konferencji na Gamescomie, że serwery rozproszone pomogą napędzić model zniszczeń na ogromną skalę w grze akcji Crackdown 3. Opcja ta będzie jednak dostępna tylko w trybie wieloosobowym.

Prawie jak Batman

Informacje serwisu IGN nie powinny być większym zaskoczeniem: za część obliczeń związanych z destrukcją odpowiadać będą zewnętrzne serwery Microsftu, więc wydaje się naturalne, że dane trzeba pobrać przez sieć.

- Tak, zniszczenia są wyłącznie w trybie wieloosobowym - przyznał Dave Jones, który prezentował imponującą technologię w osobnym pokazie. - Trzeba być podłączonym do sieci, by korzystać z chmury.

Kampania dla pojedynczego gracza będzie przypominać poprzednie odsłony serii, w których istotne jest zbieranie znajdziek czy wspinanie się na budynki i ratowanie miasta. Takie założenia są trudne do zrealizowania, jeśli wszystko da się wysadzić w powietrze.

Modelu zniszczeń nie zabraknie także w trybie single, ale na znacznie mniejszą skalę.

Crackdown 3 ukaże się latem przyszłego roku.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze