Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Core Keeper - handlarz: Ancient Coin, handel

Sprzedawanie i kupowanie przedmiotów od postaci niezależnej.

Wszystkie przedmioty w Core Keeper jesteś w stanie pozyskać samodzielnie - zabijając przeciwników czy wykopując je ze skał, a także w trakcie eksploracji. Możesz jednak posłużyć się handlarzem, by szybko zdobyć cenne surowce - z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Na pierwszego handlarza (1) natrafisz zaraz po walce z pierwszym bossem, Glurch the Abominous Mass. Wypadnie on dosłownie z jego brzucha.

Gdy wejdziesz z nim w interakcję, otworzysz okno handlu. Podzielone jest ono na dwie części - w lewej (2) możesz kupować przedmioty, po prostu na nie klikając. Pod każdym z nich znajdziesz cenę (3) zakupu. Po prawej (4) z kolei jest okno służące do sprzedawania.

To drugie na początek jest ważniejsze, gdyż umożliwi ci zdobywanie Ancient Coin, growej waluty do handlu. W tym celu wrzuć do okna sprzedaży dowolne przedmioty, a następnie sfinalizuj sprzedaż (5). Na przycisku sprzedaży znajdziesz informacje o ilości pozyskanej waluty (6).

Jeśli będziesz posiadał dość Ancient Coin (7), będziesz mógł kupować od handlarza przedmioty. Możesz szybko zdobyć dużo tej waluty sprzedając mu wytworzone własnoręcznie narzędzia, broń czy elementy budowli. Są one kilkukrotnie cenniejsze od surowych materiałów.

W dalszej części rozgrywki handlarz osiedli się w twojej bazie i będziesz mógł w każdej chwili kupować i sprzedawać przedmioty. Co więcej, wraz z każdym zabitym bossem, zwiększy się asortyment sprzedawanych przez niego towarów.

Spis treści: Core Keeper - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Core Keeper - wędka: łowienie ryb, fishing rod

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze