Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Core Keeper - broń: jak stworzyć miecz

Przedmioty do walki wręcz.

W Core Keeper czeka cię mnóstwo walki od samego początku rozgrywki. Gołe pieści czy podstawowe narzędzia kiepsko sprawdzają się do tego celu, warto więc jak najszybciej pozyskać broń. Z tej strony dowiesz się jak stworzyć swój pierwszy miecz.

By stworzyć pierwszą broń wejdź w interakcję z podstawowym stołem warsztatowym - Basic Workbench (1). Potem, w oknie Tools, kliknij na miedziany miecz, Copper Sword (2). Jest to podstawowa broń do walki wręcz, którą możesz stworzyć niemal na początku rozgrywki.

Do wykucia miedzianego miecza potrzebujesz 6 sztabek miedzi (Copper Bar). Jeśli jeszcze nie tworzyłeś tego materiału, zajrzyj na stronę metale: ruda, jak przetapiać, furnace gdzie wyjaśniamy ten proces - także dla innych metali.

Potem już wystarczy umieścić broń w dowolnym gnieździe skrótów, wybrać ją i atakować za pomocą lewego przycisku myszy. Miecz zadaje ponad dwukrotnie więcej obrażeń od kilofa czy łopaty, łatwiej też przy jego pomocy trafić we wroga.

Wraz z rozwojem i pozyskiwaniem kolejnych materiałów, staraj się wykuwać nową broń, by zwiększyć swoje szanse w walce z przeciwnikami. Każdy kolejny miecz jest niemal dwukrotnie mocniejszy niż jego starszy model.

Spis treści: Core Keeper - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Core Keeper - konewka, watering can: podlewanie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Core Keeper

PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze