Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Core Keeper - background, klasa postaci: którą wybrać

Dostępne klasy postaci, która najlepiej sprawdzi się na start.

Rozpoczynając rozgrywkę w Core Keeper możesz wybrać klasę dla swojej postaci - nazywaną w grze background. Wpływa to na początkowe umiejętności, a także przedmioty, z którymi rozpoczniesz zabawę. Z tej strony dowiesz się która z klas będzie najlepsza.

Na ekranie tworzenia postaci znajdziesz opcję Background (1). Swoiste pochodzenie twojej postaci to nic innego jak jej klasa, która oferuje szereg benefitów (2). Może to być premia do umiejętności czy dodatkowe przedmioty na start.

Z dostępnych klas dwie są zdecydowanie lepsze. Są to:

  • Chef - +3 do zdolności gotowania (Cooking), kocioł do gotowani (Cooking Pot), za sprawą którego możesz natychmiast rozpocząć gotowanie, a także 8 grzybów (Mushrooms);
  • Fisherman - +3 do zdolności łowienia ryb (Fishing), 3 racje żywnościowe i przede wszystkim drewniana wędka (Wooden Fishing Rod), dzięki której od razu możesz rozpocząć wyławianie ryb.

Obie te klasy pozwolą ci zyskać dostęp do użytecznych mechanik - gotowanie i łowienie ryb - bez konieczności zbierania surowców i wytwarzania narzędzi. Są z tego powodu świetnym wyborem, gdyż ułatwiają początek rozgrywki.

Pozostałe klasy oferują po prostu premie do zdolności, które bardzo szybko możesz rozwinąć po prostu grając, a także przedmioty, które znacznie łatwiej wytworzysz i nie będziesz potrzebował do tego tylu surowców.

Spis treści: Core Keeper - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Core Keeper - jak ściągnąć postacie do bazy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze