Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Control - Własne odbicie

Lustro i walka z bossem.

Poniżej znajduje się opis zadania pobocznego, Własne odbicie, które można wykonać w grze Control

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Zadanie pojawi się w dzienniku, gdy podniesiesz dokument (2), który znajduje się za drzwiami szóstego poziomu (1) w dziale Ochrony w Sektorze zamkniętym. Zejdź po schodach. Notatka leży regale.

Udaj się do Laboratorium synchroniczności (A) w Sektorze badawczym. Wejścia szukaj w Dziale Rytuałów. Zejdź po schodach, aby dotrzeć do miejsca docelowego, gdzie musisz rozwiązać zagadkę.

Po lewej (3) i prawej (4) stronie znajdują się okna, a przy każdym z nich umieszczony jest przycisk. Należy ustawić odpowiednią kombinację otwartych i zamkniętych okien.

  • Lewa strona (3) - od lewej: otwarte, otwarte, zamknięte.
  • Prawa strona (4) - od lewej: otwarte, zamknięte, zamknięte.

Gdy wszystko dobrze wykonasz, otworzą się drzwi pośrodku. Podejdź do lustra (5) i dotknij go. Przeniesiesz się do innej rzeczywistości. Wyjdź z pomieszczenia. W kolejnym podejdź do trzech witryn i aktywuj je. Po chwili rozpocznie się walka z bossem: eseJ.

Walka składa się z trzech faz.

  • W pierwszej unikaj pocisków wybuchowych, którymi strzela w twoją stronę przeciwnik. Rzucanie przedmiotami w bossa przynosi lepszy skutek niż strzelanie, gdyż łatwiej wycelować w rywala.
  • W drugiej boss zacznie rzucać w twoją stronę przedmiotami i używać osłony. Poczekaj wówczas ze swoimi atakami, dopóki nie skończy się jego moc ochronna.
  • W trzeciej - najtrudniejszej - przeciwnika będzie bardziej agresywny. Schowaj się za filarem i rzucaj w niego przedmiotami, wyczekując najlepszego momentu do wystrzelenia.

Po pokonaniu bossa wróć do pomieszczenia z lustrem. Podejdź do lustra (5) i aktywuj je. Misja zakończy się. Otrzymasz 4 punkty zdolności.

Następnie: Control - Starzy znajomi

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - Uciekinierzy Langstona

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze

More On Control

Najnowsze artykuły