Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Control - modyfikacje: jak tworzyć i gdzie szukać

Wszystko o modyfikacjach, dzięki którym ulepszymy broń, a także poprawimy statystyki postaci.

Modyfikacje w Control odgrywają znaczną rolę. Dzięki nim możemy poprawić parametry broni i postaci w danej kategorii. Warto poświęcić chwilę i dobrać modyfikacje do naszych potrzeb, gdyż wpłynie to na efektywność głównej bohaterki podczas starć z przeciwnikami.

Modyfikacje można odnaleźć w świecie gry lub wytworzyć.

Od czasu do czasu modyfikacje wypadają z ciał poległych wrogów. Rozpoznasz je po charakterystycznych ikonach z tłem (1). Podejdź do nich, by je zebrać. Modyfikacje także można znaleźć w skrzynkach, które poukrywane są na terenie Federalnego Biura Kontroli.

Modyfikacje można również wytworzyć. W tym celu podejdź do dowolnego punktu kontrolnego i wybierz opcję: Twory astralne, a następnie Modyfikacje.

Lista dostępnych do wytworzenia ulepszeń wyświetlona jest w dwóch kategoriach: broni (1) i osobistych (2). Po wybraniu interesującej nas pozycji, po prawej stronie wyświetlone są zasoby (materiały i źródło) (3), jakie trzeba zużyć do stworzenia danej modyfikacji. Przytrzymując przycisk odpowiedzialny za wytworzenie, usprawnienie automatycznie trafi do naszego wyposażenia.

Jeśli na liście nie znajdują się modyfikacje, które nas interesują, możemy odświeżyć zestawienie, klikając na Odśwież modyfikacje (4). Wówczas pojawią się nowe ulepszenia, które możemy wytworzyć. Niestety, ta opcja wiąże się z wydaniem podanej sumy punktów źródła.

Jakość modyfikacji do wytworzenia jest uzależniona od poziomu konstrukcji (5). Im jest on wyższy, tym lepsze modyfikacje będą dostępne na liście. Poziom konstrukcji możemy w każdej chwili podwyższyć, wybierając opcję: Ulepszenie (6). Ta opcja również jest odpłatna, gdyż należy zużyć punkty źródła i materiały.

Następnie: Control - materiały, zasoby: gdzie szukać

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - moce: wystrzelenie, unik, osłona

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze