Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Control - Co za syf: Usuń zator

Likwidujemy Zator w Sektorze technicznym.

Jest to jedno z zadań w Control, które zleci nam dozorca Ahti. Powinno pojawić się na tablicy (1) w Biurze dozorcy (A) w Sektorze technicznym po wykonaniu zadania: Co za syf: Spal śmieci.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Twoim zadaniem jest usunięcie Zatoru. W tym celu udaj się do Pompowni (C). Wejście do tego pomieszczenia znajduje się w Pompach chłodzenia WSN (B). Wejdź po metalowych schodach i odszukaj drzwi prowadzące do Pompowni (C).

Wejdź do środka. Przejdź na drugą stronę pomieszczenia, przechodząc po metalowej klatce (2).

Użyj złotej kostki leżącej na podłodze i umieść ją w otworze przy drzwiach (3). Dzięki temu otworzysz bramę (4), za którą odnajdziesz drugi złoty sześcian.

Teraz umieść dwie złote kostki w otworach po lewej (5) i prawej (6) stronie pierwszego pomieszczenia. Pamiętaj, aby pierwszy sześcian wyciągnąć ze ściany za metalową klatką.

W ten sposób możesz włączyć pompę odpływową (7), by otworzyć drzwi prowadzące na niższy poziom (8).

Na dole odnajdziesz cztery macki (9), które musisz zniszczyć. Rzuć w nie przedmiotami, aby pozbyć się Zatoru. Misja dobiegnie końca. W nagrodę otrzymasz 3 punkty zdolności.

Następnie: Control - Co za syf: Pogadaj z roślinami

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - Przymusowi widzowie

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze