Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Company of Heroes 3 - ruszyły otwarte testy gry

Potrwają przez kilkanaście dni.
  • Trwają otwarte testy Company of Heroes 3
  • Wczesna wersja oferuje fragment kampanii fabularnej
  • Można też sprawdzić nowości w rozgrywce

Wczoraj zapowiedziano Company of Heroes 3, czyli pierwszą od dawna odsłonę cyklu strategii w czasach II wojny światowej. Okazuje się, że każdy zainteresowany może sprawdzić grę - uruchomiono otwarte dla wszystkich testy alfa, które potrwają do 4 sierpnia.

Aby zapoznać się z produkcją, na stronie projektu należy zalogować się na konto platformy studia Relic i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Po zakończeniu procesu rejestracji, wczesna wersja tytułu powinna być dostępna w bibliotece Steam.

Tym razem gracze trafią na front śródziemnomorski

Twórcy jednocześnie podkreślają, że uruchomione testy nie mają charakteru promocyjnego. Deweloperzy chcą bowiem zebrać opinie i uwagi, które pomogą w ukształtowaniu i dopracowaniu finalnej gry.

Wczesna alfa oferuje fragment kampanii fabularnej - kilka ważnych misji z późniejszego etapu przygody we Włoszech, okupowanych przez państwa Osi. Udostępniono dwie frakcje: amerykańską i brytyjską. W przyszłości będzie można zapoznać się z modułem sieciowym.

Przetestować można również wprowadzane przez autorów nowości, Użytkownicy sprawdzą taktyczną pauzę, która pozwala zatrzymać rozgrywkę, by zaplanować i zakolejkować kolejne akcje.

Do tego dynamiczna mapa kampanii, która gwarantuje swobodę w działaniu. Gracze mogą tworzyć istotne linie zaopatrzeniowe i zabezpieczać tyły oddziałami obronnymi, a także formować partyzanckie siatki szpiegowskie, wyzwalać miasta oraz atakować wrogów z powietrza i morza, by osłabiać lub rozpraszać oponentów.

Pełna wersja Company of Heroes 3 zadebiutuje pod koniec 2022 roku na PC.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze