Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Codzienne przeceny klasycznych gier na szóste urodziny sklepu GOG

Unreal, Jagged Alliance 2, Settlers i inne.

Należący do CD Projektu sklep GOG obchodzi szóste urodziny. Aby uczcić okazję, w cenach niższych nawet o 80 procent nabyć można szereg klasycznych produkcji na PC.

„Już przez sześć lat budujemy bibliotekę wspaniałych tytułów: o różnych tematykach, datach premier i pochodzeniu” - napisano w oświadczeniu. „Wprowadzane były po kolei, wydawca po wydawcy, studio po studiu, seria po serii.”

„Zaczynaliśmy skromnie, od kilku tuzinów pozycji i małego zespołu oddanych graczy. Następnie zaczęliśmy rosnąć. Każdy rok był ekscytujący i wiązał się z nowościami w ofercie.”

W tym tygodniu sklep podróżuje w przeszłość, przeceniając kluczowe pozycje z każdego roku działalności. W pierwszym dniu taniej kupić można między innymi Unreal Tournament 2004, Beyond Good and Evil, Heroes of Might & Magic 3: Complete Edition czy Jagged Alliance 2.

Pełną listę ofert znaleźć można na stronie promocji.

Sześć lat to zapewne nie koniec rozwoju sklepu: w czerwcu tego roku GOG ogłosił, że przygotowuje własną aplikację na wzór Steama, pod nazwą GOG.com Galaxy. Program umożliwi uruchamianie gier z własnej biblioteki tytułów, zdobywanie osiągnięć, a także łączenie się ze znajomymi, do zabawy w sieci.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze