Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Codsworth nauczył się nowych imion dzięki aktualizacji Fallout 4

Nuka-World ostatnim DLC.

Po trwających od czerwca testach, aktualizacja 1.6 do Fallout 4 jest już dostępna dla wszystkich graczy na Steamie. W przyszłym tygodniu trafi na Xbox One.

Codsworth

Posiadacze PlayStation 4 muszą uzbroić się w cierpliwość - w przypadku konsoli Sony nie podano dokładnych informacji.

Największa innowacja w porównaniu z testami beta to ponad trzysta nowych imion, jakie wypowie teraz robot Codsworth. Jest sporo nawiązań do popkultury, jak Cena, Joffrey, Heisenberg, Phasma, Rhianna, Sandman, Scorpio, Scorpion czy Sherlock. Pełną listę znaleźć można w serwisie Reddit.

Do tego funkcja ExitSave, automatycznie tworząca plik zapisu podczas wychodzenia do menu. Jest też wsparcie dla nadchodzących dodatków. Bethesda potwierdziła dodatkowo, że sierpniowe rozszerzenie Nuka-World będzie ostatnim, jakie otrzyma Fallout 4.

Łatka 1.6 wprowadza też ogólne poprawki wydajności, reperując również sporo błędów, jak awaria podczas celowania z pomocą systemu VATS, blokujący się towarzysze czy wydawanie rozkazów martwym osadnikom.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze