Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Warzone 2 przecieka. Kontrowersyjne zmiany w rozgrywce

Modyfikacje w zestawach wyposażenia i nie tylko.

Call of Duty Warzone 2 - jak potocznie nazywana jest nowa wersja popularnej strzelanki battle royale - wciąż owiane jest tajemnicą. Pojawiły się jednak nowe nieoficjalne informacje, które sugerują, że twórcy zamierzają wprowadzić duże i kontrowersyjne zmiany w rozgrywce.

Źródłem wieści jest youtuber NeroCinema, który podzielił się szczegółami w opublikowanym materiale wideo. Internauta przekonuje, że największe modyfikacje dotkną zestawów wyposażenia, które w obecnej produkcji kupuje się w stacjach zaopatrzeniowych za środki zbierane podczas zabawy i poukrywane w różnych miejscach mapy.

W kontynuacji sposób pozyskiwania wybranego przez siebie zestawu broni i dodatków zostanie przeprojektowany. Twórcy ponoć umieszczą je w twierdzach, czyli nowym rodzaju obiektów. Na planszy pojawi się szereg podobnych placówek, a z każdą powiązane będą rzekomo określone wyzwania.

W celu zdobycia zestawu wyposażenia gracze staną przed zadaniem przedostania się do budynku i - przykładowo - rozbrojenia ładunku wybuchowego lub zlikwidowania przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Youtuber przekonuje, że Warzone 2 w większym stopniu przypomina Blackout, czyli tryb battle royale z Black Ops 4. Pojawi się kilka funkcji znanych ze wspomnianego modułu, w tym konieczność powiązania z pancerzem sakiewki o ograniczonej zasobności - użytkownicy będą mogli nosić przy sobie tyle elementów wyposażenia, ile jest miejsca w torbie.

To nie wszystko, ponieważ kontynuacja zaoferuje podobno strzelnicę, na której gracze swobodnie przetestują używaną broń. Ponadto wśród interesujących obszarów na mapie znajdzie się region oparty na Highrise - planszy z różnych odsłon Call of Duty.

Oficjalne szczegóły o Warzone 2 nie są znane, choć wiadomo, że gra powstaje - tak jak Call of Duty: Modern Warfare 2. Obie produkcje powinny ukazać się w podobnym okresie, a więc pod koniec bieżącego roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze