Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Modern Warfare 2 jak Fortnite. Zagramy Neymarem i Paulem Pogbą, w kolejce Messi

Co jak co, ale strzelać potrafią.

Przeciek z multiplayera Call of Duty Modern Warfare 2 najwyraźniej potwierdza, że w grze znajdą się operatorzy stylizowani na gwiazdy piłki nożnej.

Na obrazku widzimy Neymara i Paula Pogbę, a więc odpowiednio napastnika Paris Saint-Germain i pomocnika Juventusu. Piłkarzami będzie można grać tak jak każdym innym operatorem w trybie wieloosobowym, choć sposób ich zdobycia nie jest jeszcze znany.

O piłkarzach zmierzających do Modern Warfare 2 dowiedzieliśmy się już na początku października - dzięki leakerowi The Ghost of Hope na Twitterze - jednak w tamtym czasie większość graczy podchodziła do wieści sceptycznie.

Teraz możemy się spodziewać, że przynajmniej część pozostałych piłkarzy z wyciekłej listy również trafi do gry. W zestawieniu jest jeszcze Lionel Messi.

W decyzji Activision trudno nie doszukać się inspiracji sukcesem Fortnite. W grze Epic Games również pojawia się coraz więcej celebrytów, których skiny można nabyć między innymi poprzez wydanie prawdziwej gotówki. W grze jest już m.in. Ariana Grande, LeBron James, Travis Scott, Keanu Reeves czy Norman Reedus. Na marginesie, Neymara też nie zabrakło.

Kampania Call of Duty Modern Warfare 2 była dostępna już od tygodnia, ale oficjalnie gra debiutuje dzisiaj, wraz z komponentem sieciowym.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze