Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD: Modern Warfare 2 bez skoku graficznego? Gra trafi też na starą generację konsol

Beta najpierw na PS4 i PS5.

We wczorajszym ujawnieniu daty premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 zabrakło platform docelowych. Przecieki ujawniają jednak, że gra trafi też na poprzednią generację konsol, a więc Xbox One i PS4. Może to oznaczać, że skok jakości grafiki nie będzie znaczący.

W wewnętrznym sklepie CoD: Vanguard przedwcześnie wyświetliła się oferta z Modern Warfare 2, która ujawniła trzy edycje gry:

  • Standard Edition
  • Cross-gen Bundle
  • Vault Edition

Cross-gen bundle to nic innego, jak wersja uprawniająca do uruchomienia gry nie tylko na starej generacji, ale również na aktualnej - zapewne ze znaczącymi poprawkami grafiki.

To jednak nie jedyny dowód, który potwierdza premierę na PS4 i Xbox One. W bliżej niesprecyzowanym miejscu (być może w plikach Vanguard lub w PS Store) znaleziono następujący opis:

Witajcie w nowej erze Call of Duty. Zamów przedpremierowo pakiet międzygeneracyjny, by zyskać wczesny dostęp do otwartej bety - najpierw na PS4 i PS5”.

Wygląda więc na to, że właściciele konsol PlayStation zagrają w Modern Warfare 2 jako pierwsi.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze