Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CJ z GTA: San Andreas odwiedził Zelda: Breath of the Wild

Przedziwny mod.

Czy podczas grania w The Legend of Zelda: Breath of the Wild zastanawialiście się kiedyś, jak Link poradziłby sobie na ulicach San Andreas? Przedziwna modyfikacja wersji Wii U odpowiada na odwrotnie postawione pytanie.

Projekt użytkownika o pseudonimie „WilianZilv” wprowadza do produkcji Nintendo specjalną skórkę, zamieniającą główną postać w bohatera GTA: San Andreas, czyli Carla „CJ” Johnsona.

Mod nie dodaje niestety Grove Street, a Big Smoke pozostaje zdrajcą, ale na całe szczęście nie musimy przynajmniej wykonywać misji ze wskakiwaniem na pociąg.

Można za to szybować, zbierać przedmioty, walczyć z potworami, wspinać się i wykonywać wszystkie czynności, którymi dysponuje Link.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest obecnie dostępne tylko na Wii U i Switch, więc do instalacji moda potrzeba emulowanej wersji gry na tę pierwszą konsolę, co nie jest do końca legalne.

Jak widać w powyższym materiale wideo, emulator CEMU pozwolił dodać do gry także inne nowości, jak tarcza z logo PC Master Race, czy też nawet kooperację. Jak można się domyślać, Nintendo nie popiera takich nieoficjalnych konwersji i modyfikacji, nawet jeśli samo sprzedaje emulowane wersje gier jako własne produkcje.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze