Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ciasteczka ze skinami. Xbox współpracuje z Oreo

Słodko.

Aktualizacja (13.01): jak podają przedstawiciele Oreo, inicjatywa pojawi się także w Polsce, „ale w nieco innym zakresie niż globalnie” - wyjaśnia Izabela Budnik z firmy Big Picture. Szczegóły poznamy na początku lutego.


Oryginalna wiadomość (09.01): Producent słynnych ciasteczek Oreo podjął współpracę z Microsoftem, czego efektem będzie specjalna, limitowana edycja słodkiego przysmaku.

Specjalne ciastka - z motywami przycisków z padów Xbox na czekoladowej części - pojawią się w styczniu w 22 krajach na całym świecie. Na liście nie ma niestety Polski, lecz od czego jest eBay, gdzie produkt będzie zapewne szeroko dostępny - za kilkanaście tysięcy dolarów, od scalperów.

Ciastka będzie można „zeskanować”, by odebrać szereg nagród także w grach wideo. Nie jest do końca jasne, jak działać będzie ten proces, lecz mowa o cyfrowych gadżetach w Forza Horizon 5, Sea of Thieves oraz Halo Infinite, z kolorami stylizowanymi właśnie na Oreo.

Pagani Zonda w stylu Oreo

„Dodatkowo, uczestnicy będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród, takich jak sprzęt Oreo, konsole Xbox, subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate i wakacje dla całej rodziny, w zależności od regionu” - czytamy w ogłoszeniu na oficjalnej stronie.

Oreo w przeszłości przygotowało już podobną inicjatywę z Pokemonami. W 2021 roku na ciastkach można było znaleźć właśnie wizerunki słynnych stworków. Zakończyło się w bardzo mało zaskakujący sposób - ofertami na eBayu, sięgającymi tysięcy dolarów w przypadku rzadszych postaci.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze