Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cheaterzy z PC przedarli się na konsole. Dziwne przypadki w Apex Legends

Mecze były ograniczone do graczy konsolowych.

Ravengeful - profesjonalny zawodnik Apex Legends z drużyny FNATIC - podczas streamu z konsoli trafił na oszusta grającego na PC. Mecz był ograniczony tylko dla graczy konsolowych i nie wiadomo, w jaki sposób cheater dołączył do rozgrywki.

Na udostępnionym filmie widać, że nieuczciwy gracz posługuje się całym zestawem wspomagaczy - od aimbota (program do automatycznego celowania w głowę wroga), po możliwość swobodnego latania po mapie.

Streamer i jego drużyna szybko zauważyli na ekranie śmierci ikonę informującą, że oszust grał na komputerze. Materiał można zobaczyć poniżej.

Pod postem pojawiły się komentarze innych graczy, którzy również znaleźli się w podobnej sytuacji. Do incydentu odniósł się też oficjalny profil pomocy technicznej EA informując, że należy zgłaszać nieuczciwych zawodników.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze