Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cenega wyda Batman: Arkham Origins z polskimi z napisami i dodatkową postacią

Deathstroke dodatkiem do wszystkich zamówień.

Cenega poinformowała, że Batman: Arkham Origins ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) na PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U.

Premierę zaplanowano równocześnie z debiutem światowym - na 25 października. Tego samego dnia do sprzedaży trafi także Batman: Arkham Origins Blackgate na PlayStation Vita, w angielskiej wersji językowej.

Wszyscy zamawiający grę w przed premierą lub kupujący egzemplarz z nakładu premierowego, otrzymają DLC z dodatkową postacią - Deathstroke. Ta promocja nie dotyczy Blackgate.

Akcja najnowszej odsłony została umiejscowiona przed wydarzeniami z Arkham Asylum. Ośmiu najlepszych na świecie zabójców przybywa do Gotham City w wigilię Bożego Narodzenia, by zabić Batmana. Po raz pierwszy w historii serii przygotowano także tryb dla wielu graczy - relację z pierwszego pokazu multiplayer publikowaliśmy wczoraj.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze