Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cenega dystrybutorem Wiedźmina 3 w Czechach

„Zaklínač 3: Divoký hon.”

Cenega ogłosiła, że zajmie się dystrybucją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon studia CD Projekt RED w Czechach, Słowacji i na Węgrzech - informują nasi koledzy z czeskiego oddziału Eurogamera.

W przypadku Czech została potwierdzona lokalizacja kinowa na PC, PS4 i Xbox One - nasi południowi sąsiedzi zagrają więc w Wiedźmina 3 z czeskimi napisami.

Jeszcze kilka lat temu Cenega i CD Projekt rywalizowały na rynku dystrybucji gier w Polsce i Europie Wschodniej. W ramach restrukturyzacji biznesu CD Projekt wycofał się z Czech, Węgier i Słowacji, skupił na platformie GOG.com oraz produkcji, ale wciąż zajmuje się dystrybucją gier i filmów w naszym kraju, poprzez spółkę CDP.pl.

Cenega jest jednym z największych dystrybutorów gier w Polsce. W jej portfolio znajdują się m.in. GTA 5, The Elder Scrolls V: Skyrim czy Tomb Raider.

W naszym kraju CD Projekt zajmie się dystrybucją Wiedźmina 3 oczywiście samodzielnie, a gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej. Premiera w tym roku.

Zwiastun... Zaklínač 3: Divoký hon

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły