Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt wysłał Hideo Kojimie zestaw do zupek chińskich

Tylko dla wybranych.

Hideo Kojima to znana postać w branży gier. Uznany twórca Metal Gear Solid i Death Stranding już dawno stał się swego rodzaju celebrytą i ikoną przemysłu. Jego relacja z CD Projektem jest bardzo ciepła, co udowadnia prezent, jaki otrzymał od polskiego studia.

Jest to zestaw do zupek ramen - kubek ozdobiony grafiką z anime Cyberpunk: Edgerunners wykonaną przez Ilię Kuvshinov oraz futurystyczne pałeczki, które świecą i zmieniają kolor. Upominek zarówno ładny, jak i praktyczny.

Część fanów już od jakiegoś czasu prosi CD Projekt o podobne gadżety. Prezent, jaki otrzymał Kojima może sugerować, że podobne zestawy trafią za jakiś czas do sprzedaży lub będzie można zdobyć je w inny sposób, choć obecnie nie wiadomo nic więcej na ten temat.

Japoński twórca ostatnimi czasy chwalił anime Edgerunners, a nawet obejrzał serial za jednym posiedzeniem. Jego kontakty z CD Projekt RED przybierały różne formy - między innymi otrzymał kurtkę z gry, a nawet pojawił się jako postać niezależna podczas jednej z głównych misji w restauracji hotelu Konteki Plaza.

Warto wspomnieć, że studio Kojima Productions pracuje obecnie nad kilkoma projektami. Jednym z nich jest tajemnicza produkcja powstająca z myślę o chmurze Microsoftu, drugą - zagadkowy projekt Ocean na PlayStation.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze