Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt polskim dystrybutorem The Vanishing of Ethan Carter

Gra Adriana Chmielarza z polskim dubbingiem oraz tytułem: Zaginięcie Ethana Cartera.

Niezależne The Vanishing of Ethan Carter od studia The Astronauts ukaże się w polskiej wersji językowej na PC, z opcją wyboru pełnego dubbingu, napisów lub oryginalnej ścieżki dźwiękowej - poinformowała należąca do CD Projektu firma CDP.pl, która zajmie się dystrybucją gry w Polsce.

CDP.pl zdecydowało się także na przetłumaczenie tytułu - gra trafi do sprzedaży jako Zaginięcie Ethana Cartera. Premiera jesienią tego roku, w wydaniu pudełkowym i cyfrowym.

„Polska wersja The Vanishing jest dla nas wszystkich wyzwaniem, dlatego wspólnie z CDP.pl pracujemy nad dopieszczeniem wszystkich szczegółów, obsadą aktorską i nawet najdrobniejszymi niuansami językowymi, które mają ogromne znaczenie dla właściwego poprowadzenia historii i samej opowieści” - komentuje Adrian Chmielarz, jeden z założycieli The Astronauts.

„Każde słowo, a nawet sposób jego wypowiedzenia, mogą być dla graczy wskazówką lub mogą go wprowadzić w błąd. Nie mówiąc już o klimacie gry, który może zostać zakłócony przez jedną fałszywą nutę” - wyjaśnia.

„Nie wyobrażamy sobie, żeby polscy gracze nie mieli możliwości wcielenia się w detektywa Prospero i myślenia razem z nim po polsku” - dodaje Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl.

W grze wcielimy się w detektywa obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami, starając się rozwikłać sprawę porwania pewnego chłopca. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. Podczas przygody wykorzystamy niecodzienne umiejętności naszego bohatera, jak też bardziej tradycyjne narzędzia detektywistyczne.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze