Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD tydzień wcześniej na X360

Premiera 25 października.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD - odświeżona wersja gry z konsoli Nintendo 3DS - ukaże się na Xbox Live Arcade tydzień wcześniej, niż pierwotnie ogłaszano - już 25 października. Informację podał na swoim blogu Larry „Major Nelson” Hryb.

Premierę na PlayStation 3 i Xboksie 360 zapowiedziano 19 sierpnia. Obydwie wersje miały zadebiutować 30 października, w tym właśnie dniu ukaże się wydanie na konsolę Sony.

Cenę w przypadku obu konsol ustalono na około 46 zł. Już 8 listopada Mirror of Fate HD ukaże się także jako część kolekcji Castlevania: Lords of Shadow.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate ukazała się pierwotnie na konsoli Nintendo 3DS w marcu tego roku. Akcja rozgrywa się w 25 lat po wydarzeniach z Castlevania: Lords of Shadow i opowiada historię potomków Gabriela Belmonta - Trevora, Simona i Alucarda.

Nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie wersji PC.
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze