Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2018 - salon samochodowy i tor wyścigowy

Wszystko o dwóch lokacjach.

Kolejne łatki do gry wypuszczane przez twórców nie tylko naprawiają istniejące błędy, ale także zapewniają nowe aktywności dostępne w grze. Jednymi z takich nowości - wypuszczonymi wraz z łatką 1.20 - są salon samochodowy i tor wyścigowy.

Salon pozwala nam na zakup aut o 100% sprawności za całkiem duże pieniądze. W zależności od auta możemy się szykować na wydatek między 150 tys. a 300 tys. dolarów.

Jako mechanik nie będziemy mieli co z nimi zrobić ze względu na ich nowy stan i idealne części, możemy co najwyżej zmienić ich kolor w lakierni i postawić dumnie w garażu lub na parkingu.

Salon samochodowy w Car Mechanic Simulator 2018.

Zakupione auta możemy także wykorzystać w drugiej z udostępnionych atrakcji - torze wyścigowym. Mamy na nim do pokonania trasę pełną zakrętów wyraźnie różniącą od dostępnego wcześniej toru testowego.

Niestety nie możemy się - póki co - ścigać z żywymi ani komputerowymi przeciwnikami, jedyne co nam zostaje to próbować wykręcić jak najlepszy czas wybranym przez siebie pojazdem.

Jeździć możemy każdym autem znajdującymi się w garażu, przy czym nie ma znaczenia czy auto należy do nas, czy mamy je tylko na czas naprawy. Warto wybierać auta sprawne, gdyż prowadzenie gruchota bywa kłopotliwe, ponieważ może go przykładowo nosić na jedną ze stron.

Wypadki na torze nie zmieniają stanu auta, nie musimy się więc bać o nasze wypiesczone cudo.


Sam model jazdy nie jest rozbudowany ani zbyt realistyczny, warto natomiast wyrobić sobie nawyk znacznej redukcji prędkości przed zakrętem, bo wszystkimi dostępnymi autami skręca się niewyobrażalnie ciężko, lubią też często wpadać w poślizg. Uczucie jazdy po lodowisku jest gwarantowane.

Po więcej informacji dotyczących życia mechanika, zapraszamy do pozostałych sekcji naszego poradnika.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Adam Thiem

Contributor

Komentarze