Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2015 ukaże się „prawdopodobnie” 14 kwietnia

Gra polskiego studia.

Polskie Red Dot Studios ogłosiło, że druga część serii Car Mechanic Simulator ukaże się „prawdopodobnie” 14 kwietnia, tylko na PC.

Druga część serii wprowadza opcje z niezapomnianego Gearhead Garage

Twórcy poinformowali także, że poprzednia odsłona - z 2014 w tytule - sprzedała się w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy od premiery w styczniu ubiegłego roku.

Car Mechanic Simulator 2015 sfinansowano na Kickstarterze w styczniu, pozyskując niemal 23 tysiące dolarów od ponad 1,2 tys. użytkowników.

W nowej odsłonie deweloperzy planują rozbudować serię, dodając kolejne opcje, narzędzia, samochody i części. Ponownie wcielimy się w mechanika. Sprawdzimy nie tylko silniki, ale także układy wydechowe, zawieszenie, hamulce i inne elementy.

W odróżnieniu od poprzedniej części, misje o różnym poziomie trudności będą teraz generowane losowo, a gracz może wykonać dowolną ich liczbę.

Inne nowości to możliwość zmiany wyglądu posiadanego warsztatu oraz aukcje samochodów, gdzie kupimy zdezelowanego grata, by po gruntownym remoncie sprzedać go z zyskiem lub dodać do kolekcji.

W planach są dużo bardziej szczegółowe modele aut, składające się teraz z ponad 200 interaktywnych części, w tym kompletny silnik, wnętrze i karoseria.

Wydawcą produkcji jest firma PlayWay, która pracuje obecnie także nad platformowym The Way oraz nad taktycznym westernem Hard West.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze