Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Calling All Units kolejnym rozszerzeniem do The Crew

Zabawa w policjanta.

Na targach Gamescom przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli drugie duże rozszerzenie do The Crew - Calling All Units. Dodatek ukaże się 29 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

DLC zaoferuje składającą się z dwunastu misji kampanię fabularną, w której wcielimy się w policjanta ścigającego piratów drogowych.

Szarżującymi po ulicach (i nie tylko) kierowcami mają być przy tym inni gracze, co oznacza, że będzie można też stanąć po drugiej stronie barykady. Aby zainicjować pościg, wystarczy zbliżyć się do danego użytkownika.

Redakcja serwisu Polygon miała już okazję zagrać w nowy dodatek i opublikowała trwający prawie 17 minut materiał, w którym można zobaczyć przykładową próbę ujęcia zasiadającego za kółkiem przestępcy.

Na wyposażeniu piratów drogowych znajdą się różnego rodzaju gadżety, które utrudnią stróżom prawa wykonanie zadania - między innymi oślepiający granat błyskowy i nieskończony zapas nitro.

Twórcy obiecują, że rozszerzenie przyniesie ze sobą kilka nowych pojazdów. Do dyspozycji graczy oddane zostaną ozdobione policyjnymi malowaniami samochody, motocykle i ciężarówki.

Firma Ubisoft ujawniła jednocześnie, że wraz z premierą Calling All Units ukaże się nowa, zbiorcza edycja The Crew. Wydanie Ultimate zawierać ma wszystkie wydane dotychczas rozszerzenia do gry.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły