Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Juarez - oficjalny fanpage serii z pierwszym postem od 5 lat

Aktualizacja: Jest też teaser.

Aktualizacja: Techland opublikował dziś na Twitterze krótki teaser Call of Juarez: Gunslinger. Materiał sugeruje, że najprawdopodobniej doczekamy się zapowiedzi remastera strzelanki.

Oryginał jest dostępny na PC oraz na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele studia Techland opublikowali niedawno nowy post na profilu serii Call of Juarez na Facebooku - pierwszy od ponad 5 lat.

Tego samego dnia zmieniono także zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle. Obydwa nawiązują do Call of Juarez: Gunslinger, podobnie zresztą jak wspomniany post.

Niespodziewana aktywność może być zwiastunem zapowiedzi. Biorąc pod uwagę obrazek profilu, można podejrzewać, że chodzi o sequel Gunslingera lub odświeżoną wersję strzelanki z 2013 roku.

Call of Juarez to seria gier FPP z akcją osadzoną w realiach Dzikiego Zachodu - poza częścią The Cartel rozgrywającą się w czasach współczesnych i ocenianą gorzej od pozostałych odsłon cyklu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze