Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 z mapą z samolotami w drugim DLC

Powalczymy też w Egipcie.

Activision zaprezentowało drugi zestaw DLC do Call of Duty: WW2. Dodatek The War Machine zadebiutuje 10 kwietnia na PS4. Jak zwykle, dopiero po miesiącu trafi na pozostałe platformy. Jedną z nowości jest możliwość sterowania samolotem na jednej z map.

Gracze otrzymają w sumie trzy nowe mapy do różnych trybów multiplayer, jedną Operację do trybu Wojny, a także - standardowo - kolejną misję z kooperacyjną eksterminacją zombie.

  • Egipt. Starcia z piramidami w tle. Pierwsza mapa z frontu afrykańskiego w nowym Call of Duty. Drużyny będą rywalizować w okolicach ruin Gizy.
  • Dunkierka. Walki na nadmorskiej promenadzie i piaszczystej plaży na północy Francji. Połączenie otwartej przestrzeni i ciasnych uliczek zaraz za plażą.
  • V2. Mapa w ośrodku produkcji i testów eksperymentalnych rakiet V2. Dla miłośników starć w ciasnych lokacjach i walki na krótki dystans.
  • Operacja Husky. Wydarzenia z okresu inwazji Aliantów na Sycylię. W tej operacji z trybu Wojna w jednym z etapów po raz pierwszy w WW2 gracze będą mogli sterować myśliwcem, by zestrzelić wrogie bombowce.
  • Tron Cieni. Starcia z zombie w zniszczonym Berlinie.

The War Machine to drugi z czterech planowanych zestawów map do Call of Duty: WW2. Posiadacze przepustki sezonowej mogą więc liczyć na kolejne dodatki w najbliższych miesiącach, jeszcze przed premierą Call of Duty: Black Ops 4.

O autorze
Komentarze