Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - zegarki postaci wskażą rzeczywistą godzinę

Ciekawy szczegół.

Zegarki postaci w Call of Duty: Modern Warfare będą wskazywać w trybie sieciowym odpowiednią dla regionu gracza godzinę - potwierdzili deweloperzy ze studia Inifnity Ward.

W nowym teaserze jeden z fanów zauważył, że godzina na zegarku nie pasowała do pory dnia w materiale z gry. Postanowił więc zwrócić na to uwagę na forum Reddit i otrzymał odpowiedź od twórców.

- Zegarki zczytują po prostu czas z twojej konsoli lub PC. Pokazują czas rzeczywisty, a nie ze świata gry - zaznaczył dyrektor artystyczny, Joel Emslie.

Emslie przypomniał też, że podobne rozwiązanie zastosowano już wiele lat temu w Medal of Honor: Allied Assault - nad tą strzelanką pracowało wielu deweloperów z Infinity Ward.

Projektant zaznaczył, że wprowadzenie takiego drobnego dodatku do gry w żaden sposób nie opóźnia prac nad innymi elementami. Niektórzy fani wyrazili bowiem takie obawy.

Nowe Modern Warfare ukaże się w październiku na PC, PS4 i Xbox One. To reboot strzelanki z 2007 roku. Ponownie otrzymujemy współczesny konflikt zbrojny, a nawet kilku powracających bohaterów - choćby kapitana Price'a.

Źródło: Kotaku

O autorze
Komentarze