Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Koniec gry, Klub Mile High

Pościg i finał.

Po emocjonujących scenach z etapu Nie można walczyć w sali wojennej czekają nas jeszcze dwie krótkie misje na zakończenie. W finałowym etapie, Koniec gry, przez większość czasu jesteś w pojeździe, na pozycji strzelca. Musisz eliminować żołnierzy pojawiających się na ścigających was ciężarówkach.

Najważniejsze jest trafianie wychylających się co jakiś czas żołnierzy z wyrzutniami rakiet. Jeżeli nie zlikwidujesz ich na czas, mogą zniszczyć auto, którym jedziecie - a tym samym doprowadzić do restartu punktu zapisu.

Nie minie dużo czasu, a pojawi się wrogi śmigłowiec. Będziesz mógł podnieść wyrzutnię RPG i otrzymasz nawet polecenie strzelania do helikoptera. Zrób to, chociaż i tak nie trafisz, gdyż tak jest skonstruowana ta misja.

Po wyjeździe z tunelu zobaczycie, że śmigłowiec niszczy most, na który wjeżdżacie. Po chwili przerwy będziesz już poza samochodem. Na zawalającym się moście musicie teraz strzelać do separatystów, od których roi się przed wami. Używaj wszystkich granatów, uważnie celuj w głowy, by nie zginąć za wcześnie.

Szybko likwiduj wyłaniających się żołnierzy

Później znów pojawi się śmigłowiec - i ponownie nie będziesz mógł go powstrzymać. Strzeli w cysternę i stracisz przytomność. Gdy się ockniesz, zobaczysz Zakajewa i dwóch żołnierzy. Na szczęście po chwili pojawią się też wasi rosyjscy sojusznicy, co odwróci uwagę wrogów.

Kapitan Price odda ci swój pistolet. Gdy dostaniesz broń, wyceluj i zastrzel dwóch wrogów po lewej i prawej, a na końcu samego Zakajewa. To już koniec, wykonałeś zadanie. Obserwuj dalszy bieg wydarzeń. Kampania fabularna Modern Warfare zaoferuje już tylko krótki etap bonusowy.

Epilog

Klub Mile High do dodatkowa misja, epilog. Rozpoczyna się po napisach końcowych. Nie ma nic wspólnego z fabułą, jest po prostu testem umiejętności. Na normalnym i łatwym poziomie trudności nie stanowi dużego wyzwania, ale ukończenie jej na wyższych poziomach to już większa sztuka. Na wykonanie misji masz 2 minuty i 30 sekund.

Cel jest prosty - musisz przebić się przez samolot, na którym roi się od wrogów, dotrzeć do VIP-a i uwolnić go. Zaczynasz na korytarzu, ruszaj przed siebie i zabij wroga w przejściu po lewej. Kolejni są w większym pomieszczeniu. Używaj granatów błyskowych, by ułatwić sobie zadanie.

Przed przejściem do kolejnej części samolotu możesz wymienić jedną z broni na strzelbę, którą powinien zostawić jeden z wrogów - przyda się. Rzuć flashbang i wbiegnij dalej, szybko pozbądź się wrogów. Nie zwracaj uwagi na dziurę, która powstanie w kadłubie i biegnij po schodach.


Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody


Zanim wbiegniesz na piętro znowu rzuć granat błyskowy. Pokonaj oślepionych, ale uważaj, bo od przodu nadejdą kolejni wrogowie. W pomieszczeniu dalej, na stoliku, możesz zebrać nowe granaty. Skorzystaj z okazji i idź dalej. W korytarzu pojawią się następni przeciwnicy.

Masz tylko 4 sekundy, by zastrzelić napastnika

Pobiegnij dalej, a gdy pokonasz następną grupę i zbliżysz się do drzwi, będziesz musiał postrzelić terrorystę, którzy trzyma zakładnika. Upływ czasu zwolni, a ty musisz wycelować w głowę przeciwnika - co wymaga sporej precyzji, bo zasłania go VIP. Powinieneś jednak trafić. Po udanym strzale podejdź do zakładnika, poczekaj na towarzyszy i wyskocz z samolotu, gdy kompan wysadzi drzwi. Gratulacje!

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły