Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Grzechy ojca

Syn Zakajewa.

Tempo z misji Gorączka zwalnia, ale tylko na parę minut. Waszym celem jest wywabienie z ukrycia Zakajewa. Plan zakłada wykorzystanie w tym celu jego syna, którego postaracie się porwać. Zaatakujecie placówkę ultranacjonalistów w południowej Rosji.

Na początku po prostu idź za towarzyszami. Jesteście na złomowisku, gdzie jest dosyć ciasno, ale nie ma to żadnego znaczenia, bo nie traficie tu na żadnych przeciwników. Nie minie dużo czasu, a dotrzecie do budynku.

Otrzymasz polecenie wejścia na śmietnik po lewej stronie i czekania na sygnał. Na rozkaz musisz zastrzelić dwóch strażników w wieży, którą widzisz wyglądają nad budynkiem. Gdy pozbędziesz się wrogów, zejdź i idź do sojuszników, którzy zaczęli już strzelać do separatystów. Pomóż im i znajdź jakąś osłonę - byle nie samochód.

Wrogowie są w restauracji i na dachu

Korzystając z karabinu snajperskiego nie powinieneś mieć problemu z szybkim wyeliminowaniem oddalonych przeciwników, którzy skupią się raczej na zbliżających się do nich twoich kompanach. Kiedy zabijecie wszystkich w budynku naprzeciwko i na dachu, zbierzecie się na placu. Po chwili czas przesunie się do przodu.

Jesteś z towarzyszem na wieży, na tym samym placu. Przebrani za wrogów czekacie na konwój, w którym jedzie syn Zakajewa. Musicie cierpliwie czekać na rozkaz Price'a - a gdy otrzymacie pozwolenie, zacznijcie strzelać do przeciwników. Ważne, żeby nie trafić Victora, musicie pojmać go żywcem.

Oponenci nie stanowią tu większego problemu i praktycznie nie będą do ciebie strzelać, ale po paru chwilach wieża, na której stoisz, zawali się - nie możesz temu zapobiec. Gdy podniesiesz się z ziemi, zobaczysz uciekającego Zakajewa. Musisz za nim biec.

Przebiegniesz przez złomowisko, uważaj przed budynkiem, bo wybiegnie z niego pies. Biegnij przez budynek i dalej ulicą. W oddali zobaczysz wrogów przy barykadzie, musisz się ich pozbyć, zanim pobiegniesz dalej za celem. Najlepiej użyć snajperki. Możesz też obejść wrogów i zajść z boku, na przykład z prawej strony.

Gdy pokonasz wrogów, biegnij kawałek za Zakajewem. W oddali pojawi się pojazd, a ty skręć w lewo, w jedną z uliczek. Biegnij liniową drogą między strukturami, aż natkniesz się na kolejnych wrogów. Zlikwiduj dwóch najbliższych, rzuć granat do oddalonych, powodując eksplozję auta. Pozbądź się pozostałych - są też w budynku po prawej, do którego prowadzą schody.

Uważaj na wybuchające auta

Podążaj dalej ulicą, za śmietnikiem jest jeden wróg. Biegnij dalej alejką, pozbywając się paru kolejnych przeciwników. W końcu wybiegniesz po schodach na plac, schowaj się szybko za wrakiem samochodu i poczekaj, aż śmigłowiec pozbędzie się wrogów z ostatniego piętra.


Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Ultimatum

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody


Musisz teraz wbiec do wieżowca. Na pierwszym wyeliminuj zaskoczonych przeciwników, przedrzyj się przez kolejne pomieszczenia. Uważaj i nie idź zbyt szybko, by nikt nie został za plecami i nie atakował cię od tyłu. Nie ma tu limitu czasowego, więc rozglądaj się za zaczajonymi przeciwnikami. Na zniszczonym piętrze przedostań się do końca, wrogów w oddali potraktuj granatem.

W końcu spotkasz się z sojusznikami i wyjdziesz na dach. Czeka tu Zakajew, który jednak nie odda się dobrowolnie w wasze ręce i popełni samobójstwo - nie możesz temu zapobiec. Misja się zakończy.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły