Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Charlie, nie surfuj

Marines w telewizji.

Z nocnej i mrocznej misji Zaciemnienie przechodzimy do bardziej słonecznych klimatów. Na początku podziwiaj widoki. Lecąc śmigłowcem nie musisz strzelać do wrogów w mieście, choć możesz - ale po co marnować amunicję?

Po wylądowaniu idź za innymi żołnierzami. Dotrzesz do budynku. Podejdź do drzwi i poczekaj, aż kolega je otworzy. Pokonaj dwóch wrogów w środku i idź na dół, po schodach. Od razu zacznij strzelać do przeciwników w pomieszczeniu.

Uważaj, bo dwóch wrogów jest w pokoju po lewej. Pokonaj ich, później idź w prawo i znowu w prawo, w stronę dwóch przejść prowadzących dalej. Jest tam wielu wrogów, dlatego przyda się strzelba i granaty, także błyskowe. Pokonaj wszystkich i pamiętaj, że nie musisz się śpieszyć.

Do pomieszczenia warto wrzucić granat

Po pokonaniu wrogów idź dalej, wyjdziecie schodami na ulicę. Idź za towarzyszami. Przejdziecie przez podwórza i dotrzecie do innych Marines. Na ulicach toczą się walki, czeka tu wielu przeciwników atakujących z różnych stron.

Na tym etapie najlepiej nie wyrywać się do przodu. Trzymaj się kompanów, systematycznie i powoli poruszaj się do przodu, zawsze staraj się mieć obok coś, za czym możesz się schować. W końcu dotrzecie do ulicy. Zanim przejdziecie na drugą stronę, warto z odległości wyeliminować oponentów na dachach.

Po przejściu dalej czekają was kolejne walki na ulicach. Ponownie - systematycznie i nieśpiesznie idź w stronę celu u boku sojuszników. Uważaj na eksplodujące (po ostrzale) samochody. Po wyjściu z osiedla przejdziecie pod budynek stacji telewizyjnej. Podejdź za towarzyszami pod drzwi, poczekaj na ich wysadzenie i wejdź do środka. Pokonaj wrogów i idź dalej.

Trudno tu dostrzec wrogów, dlatego nie wchodź między biurka od razu

Musicie przebić się przez serwerownię. Zaatakuje was grupa wrogów, więc schowaj się za ścianą. Powoli wyeliminuj przeciwników i uważaj przechodząc dalej, bo za przeszkodami mogą czaić się niedobitki.


Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Bagno

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody


Dotrzecie do dużego pomieszczenia z komputerami i telewizorami. Pojawi się tu sporo wrogów, wielu trudno będzie dostrzec. Używaj granatów. Uważaj na przeciwników, którzy będą pojawiać się na balkonach na górze - mają wyrzutnie rakiet, które są bardzo niebezpieczne. Użyj też granatów błyskowych, by oślepić oponentów i bezpiecznie zmieniać pozycje.

Po wymianie ognia idź dalej w stronę celu za sojusznikami. Do końca misji nie spotkasz już wrogów, dotrzecie tylko do pomieszczenia, z którego nadawany był sygnał, a etap się zakończy.

Komentarze