Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare 4 tegoroczną odsłoną serii?

Sugerują wpisy przedstawicielki Infinity Ward.

Jedna z przedstawicielek Infinity Ward, które odpowiada za tegoroczne Call of Duty, opublikowała tajemnicze wpisy sugerujące, że nową odsłoną cyklu może być Modern Warfare 4.

Odpowiedzialna w studiu za komunikację z mediami Ashton Williams od kilku tygodni udostępnia na Twitterze krótkie animacje z diabłami i innymi stworami. Uwagę internautów zwróciły dwie ostatnie, które przedstawiają ducha i czaszkę kościotrupa (dzięki, PC GamesN).

Niektórzy uważają, że grafiki odnoszą się do kontynuacji Call of Duty: Ghosts z 2013 roku, czemu jednak we wpisie na form ResetEra zaprzeczył uchodzący za dobrze poinformowanego Jason Schreier z Kotaku. Wówczas zaczęto spekulować, że obrazki związane są z postacią Ghosta - lubianego przez fanów bohatera, który pojawił się w Modern Warfare 2.

Niewykluczone więc, że powstająca produkcja jest kontynuacją słynnego podcyklu strzelanek lub osadzoną w uniwersum serii grą koncentrującą się wyłącznie na wspomnianym żołnierzu noszącym maskę z namalowaną czaszką.

Warto zaznaczyć, że w maju ubiegłego roku pojawiły się pogłoski sugerujące, że Infinity Ward pracuje właśnie nad Call of Duty: Modern Warfare 4. Deweloperzy podobno przygotowują pełnoprawną kampanię fabularną oraz tryb Zombie i multiplayer.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze