Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare 2 z dokładną datą premiery i nowym teaserem

Jednostka Task Force 141 powraca.

Activision Blizzard ujawniło dokładną datę premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz kilka informacji o grze. Produkcja zadebiutuje 28 października.

Firma opublikowała jednocześnie nowy materiał. Nagranie nie pokazuje strzelanki w akcji, ale w efektowny sposób przedstawia grafiki promocyjne z sylwetkami głównych bohaterów. Okazuje się, że powrócą postacie z poprzednich części.

Jednostka Task Force 141 dokonuje ogromnego powrotu wraz z międzynarodowym składem weteranów, wśród których są kapitan John Price, Simon Ghost Riley, John Soap MacTavish, Kyle Gaz Garrick i nowy żołnierz meksykańskich sił specjalnych, pułkownik Alejandro Vargas” - czytamy w opisie wideo.

Przypomnijmy, że w okolicy premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się także nowa wersja darmowego Warzone. Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat drugiej z wymienionych strzelanek.

Za tegoroczną odsłonę cyklu odpowiada studio Infinity Ward. Nieoficjalne wieści sugerują, że do pierwszego pokazu rozgrywki z produkcji dojdzie na początku czerwca.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze