Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 2 - Uderzenie

Luneta, generał i rakieta kierowana.

Uderzenie to pierwsza i najkrótsza misja kampanii Call of Duty Modern Warfare 2 z 2022 roku. Przejmujemy kontrolę nad Ghostem, który ma za zadanie namierzyć i zidentyfikować wrogiego generała. Następnie przejmujemy kontrolę nad rakietą kierowaną w celu wyeliminowania przeciwników.


Na tej stronie:


Identyfikacja celu

Po krótkiej scence wprowadzającej przejmiesz kontrolę nad Ghostem. Podążąj wzdłuż kanionu, aż trafisz na skały, po których trzeba się wspiąć. Wejdź na górę.
  • Kiedy znajdziesz się na krawędzi skarpy, wyjmij lunetę obserwacyjną i przeprowadź rekonesans. Interesuje nas generał Ghorbrani. Znajdziesz go stojącego pośrodku grupki żołnierzy, tuż obok rosyjskiego śmigłowca.
  • Gdy na ekranie pojawi się stosowne powiadomienie, użyj przycisku ataku wręcz do oznaczenia generała. To ten siwy brodacz bez hełmu.

    Rakieta kierowana i likwidacja generała

  • Po oznaczeniu celu uruchomi się krótka scenka, po której przejmiesz kontrolę nad rakietą kierowaną. Postaraj się, aby rakieta nie leciała zbyt wysoko. Kieruj się od znacznika do znacznika, aż zauważysz czerwony romb - to nasz cel.
  • Staraj się utrzymać celownik w środku czerwonego znacznika. Możesz też użyć przycisku strzału, by uruchomić dopalacze. Jeżeli trafisz zbyt daleko od celu, trzeba będzie powtarzać od punktu kontrolnego.
  • Po celnym trafieniu misja się zakończy i uruchomi się kilka scenek przerywnikowych. Następne zadanie odbędzie się nocą.

Następnie: Call of Duty Modern Warfare 2 - Pojmać albo zabić

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze